👍SZYBKA WYSYŁKA 👍 TESTOWANE I LOGOWANE 👍 BEZ SIMLOCKA 👍100% AUTENTYCZNY TELEFON I i NUMER IMEI 👍 DUŻY WYBÓR👍 CIĄGŁE DOSTAWY TOWARU 👍 PUDEŁKA I AKCESORIA 👍 ATRAKCYJNE CENY
Produkt dnia
Jak zwiększyć wydajność baterii litowo-jonowych?
Jak zwiększyć wydajność baterii litowo-jonowych?

Uaktualniaj oprogramowanie.

Dbaj o to, by Twoje urządzenie miało zawsze najnowszą wersję iOS.

Zoptymalizuj ustawienia.

Niezależnie od tego, w jaki sposób używasz urządzenia, możesz zawsze zastosować dwa proste rozwiązania zwiększające wydajność baterii: wyregulować jasność ekranu i używać połączenia Wi-Fi.

Włącz tryb niskiego zużycia energii

Tryb niskiego zużycia energii wprowadzony w systemie iOS 9 wydłuża czas pracy iPhone'a, gdy jego bateria jest bliska rozładowania. iPhone powiadamia, gdy poziom naładowania spada do 20%, i ponownie, gdy obniży się do 10%.

Sprawdź, co obciąża baterię

System iOS oferuje możliwość precyzyjnego wpływania na obciążenie baterii. Potrafi bowiem pokazać procentowo, jakie obciążenie generują poszczególne uruchomione aplikacje (ta funkcja jest dostępna, o ile urządzenie akurat nie ładuje się). Aby uzyskać informacje o obciążeniu baterii, przejdź do sekcji Ustawienia > Bateria.

Pod nazwami używanych aplikacji możesz zobaczyć następujące komunikaty:

Aktywność w tle. Oznacza, że aplikacja używała baterii, działając w tle — tzn. wtedy, gdy użytkownik pracował z inną aplikacją.

  • Aby zwiększyć wydajność baterii, możesz wyłączyć funkcję umożliwiającą aplikacjom odświeżanie w tle. Wybierz Ustawienia > Ogólne > Odświeżanie w tle, a następnie ustawienie Wi-Fi, Dane sieci Wi-Fi i komórkowej lub Wyłączone (aby całkowicie wyłączyć odświeżanie aplikacji w tle).
  • Jeśli komunikat Aktywność w tle wyświetlany jest przy aplikacji Mail, możesz pobierać wiadomości ręcznie lub wydłużyć okres między automatycznym pobieraniem. Wybierz Ustawienia > Konta i hasła > Pobierz nowe dane.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl